Skip links

KADININ ÜÇ ANA GÜÇ MERKEZİ

Hoşgeldin arkadaşım…

Kadın bedeni ve gizemi eğer doğru çalışırsa tarifsiz bir güçtür… Önceki podcastlerden bunun nedenlerini biliyorsun.

Bu içten dışa akan güç ve güzellik aslında.. Bu gizemi iyi anlayıp, geliştirmeyi seçtiğinde hayatında farklı bir bakış, farklı dönüşümler seni bekliyor.

Kadının 3 ana güç merkezini tanımlamak ile devam ediyoruz yolculuğumuza. Rahmin bir kadın için ne kadar önemli olduğunu ve ilk alış merkezi olduğunu bugüne kadar yayınlanan yazıları, podcastleri takip ettiysen biliyorsun… Devamında Kalp yani Sevgi Merkezi, ve sonrasında da Üçüncü göç yani Sezgi merkezi geliyor.

 Özetle ; “Rahim, Kalp ve Sezgi merkezi ” kadının aktive etmesi gereken 3 ana merkez. İşte Rahim bu üçlünün bir nevi toprağı…

Bu üç gücün birleştiği kadın; benliğinin içinde dişil potansiyeli yani içindeki TANRIÇA’ yı uyandırmış olur ve her şeyden önemlisi Birliğe hizmet etmeye başlar…

Ataerkil düzen içinde rahimlerimiz kutsal olanı tutma ve muhafaza etme becerisini giderek yitirmiş durumda. O yüzden seni olabildiğince bu farkındalıkla buluşturmaya çalışıyorum. Artık yeni bir geçiş dönemindeyiz. Bu yeni ÇAĞ, Rahimlerimizin becerisini, kutsal dişilin hakikatini, güzelliğini ve zerafetini içinde tutmak ve yaşamımıza fiziksel olarak yaratımlarına izin vermek için bir fırsat….

Bu kapı artık açıldı. Zaman Dişil Gücün zamanı. Dünyanın içinde bulunduğu bu karanlıklardan yegane kurtaracak olan gücün.. Yaratıcı Gücün.

O yüzden her birimiz için içimizdeki Kutsal Dişil ve Tanrıça ile buluşmanın tam zamanı.

Rahim merkezin ile bağ kurmak demek onun alma, arındırma ve yaratma erdemleriyle bağ kurman demek.. Yarattığın her şeyi bu hayata dönüştürmek için de dönüşüm merkezin ve ardından tabii ki vericilik merkezin kalbine gelecek sıra. Bu bağı nasıl kuracağını app de ve podacastlerde sana anlatıyorum.

Rahmini arındırdıkça, oluşan boşlukta yaratım başlayacak. Yaratımı olabildiğince sevdiklerinle, öğrendiklerinle, bildiklerinle, yeteneklerinle dönüştürmen önemli. Dönüştürüp vereceğin yer ise Kalp ve göğüs merkezin…

Ne mi vereceksin? Bu senin bir nevi çevrene, dünyaya verebileceğin cevherin, potansiyelin… coşkuyla, aşkla, şefkatle vereceklerinden bahsediyorum.

Rahim merkezi ve Kalp merkezin arasındaki uyum önemli…

Rahim alma merkezinden aldıkların ve kalp merkezinden uyumla ahenkle verdiklerinden bahsediyorum. Almak senin doğan tıpkı dengeyle vermek gibi…

Sezgi merkezin ise hepsinin en üst merkezi olarak senin için hem hayatını imgeleme ve aynı zamanda da doğru ve yanlışlarını, seçimlerini yapabilmenin denge merkezi…

Bir kadın olarak eğer sezgi merkezin rahim ve kalp gücünle birleşecek şekilde güçlenirse, yapacağın tercihler hem potansiyelini yaşaman hem de birlik adına fayda yaratman için seni çok farklı kapılara doğru götürecek.

Rahminde blokaj yaratanlar özellikle dişiliğinle ilgili topladığın bastırılmışlıklar, özdeğer eksiklikleri, kadınlığına zarar veren tutum ve davranışlardır. Kalbindeki blokaj ise aşırı vericilik hali yada hayal kırıklıklarından dolayı bu bölgenin kendi doğal ritminde atamamasıdır.

Bu üçlünün uyumlu çalışması mümkün. Nefes, yoga, meditatif uygulamalar kesinlikle sana yardımcı olacak. Ama her şeyden önemlisi bu yazıyı okuduğun andan itibaren edindiğin farkındalık ve bu güç merkezlerinin üzerindeki engelleri, blokajları atman için girdiğin yolculuktur.

Bu üç merkezi aktive etmek için GODDESS APP de senin için hazırlanmış meditasyonu deneyimlemeni öneriyorum.

İşte bu yolculukta yanındayım, biliyorsun…

Bu yazının detaylı ilk yayınlandığı yer ve link; https://www.hurriyet.com.tr/mahmure/yazarlar/nil-keskin/kadinin-uc-ana-guc-merkezi-41763158

error: Content is protected !!